Akcam Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Firma Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 15 Gün
Firma Web Sitesi
akcam

Akcam Hakkında

Temelleri 1972 yılında Kuledibi’nde atılan Akcam zamanla gelişen cam sektörüne uyum sağlamak ve makine gücünü etkin kullanmak adına 1995 yılında Çağlayan’a taşınmıştır.

2015 yılına kadar burada faaliyetini sürdüren firmamız, yetersiz imalat alanını genişletme, teknolojiyi verimli kullanma ve sektörel faaliyetlerin bütününe odaklanma hedefi ile İkitelli’de, 2500 metrekare cam işleme ve 500 metrekare metal işleme tesisi olmak üzere 3000 metrekarelik alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Tanıtım Filmi Çekimleri

Video’nun insanlar üzerindeki etkisini görmek için yapılması gerek şey rakiplerinizin yapmış olduğu reklamlardır. Hangi tür reklamları ne sıklıkta tercih ettiklerini görmek onların başarısını öğrenmemizdeki en önemli etkendir. Bu bağlamda kullanmış oldukları video çözümlerinin etkisi yadsınamaz derecede önemlidir. Bunu önceden gören her firma etkili bir Tanıtım Filmine sahiptir. Tanıtım Filmlerinin seyirci / izleyici üzerindeki etkilerini satışlarına yansımasını sağlamıştır. Üstelik Tanıtım Filmi’nin satışlarınıza nasıl etki ettiğini hesaplamak ve bulmak günümüz çağında çok kolay. Şimdiye kadar hazırladığımız tüm Tanıtım Filmlerinde, Şirketlerin müşterilerinden aldığı geri dönüşlerde duyulan ilk cümle “Tanıtım Filminizi izledim ve sizi aramak istedim.” şeklinde oluyor. Google ya da adwords reklamlar üzerinden de bu videolarınızın etkisini rakamsal olarak görebilirsiniz.

Özellikle yurt dışı firmaları fabrikanızı ziyaret etmeden sizi tanıyıp sizle ilişkiler kurmak istemektedir. İşte tam da burada şirketinize gelmeden sizi en güzel yansıtacak olan şey: Fabrika Tanıtım Filmi  olacaktır.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Video’nun insanlar üzerindeki etkisini görmek için yapılması gerek şey rakiplerinizin yapmış olduğu reklamlardır. Hangi tür reklamları ne sıklıkta tercih ettiklerini görmek onların başarısını öğrenmemizdeki en önemli etkendir. Bu bağlamda kullanmış oldukları video çözümlerinin etkisi yadsınamaz derecede önemlidir. Bunu önceden gören her firma etkili bir Kurumsal Tanıtım Filmine sahiptir. Tanıtım Filmlerinin seyirci / izleyici üzerindeki etkilerini satışlarına yansımasını sağlamıştır. Üstelik Tanıtım Filmi’nin satışlarınıza nasıl etki ettiğini hesaplamak ve bulmak günümüz çağında çok kolay. Şimdiye kadar hazırladığımız tüm Tanıtım Filmlerinde, Şirketlerin müşterilerinden aldığı geri dönüşlerde duyulan ilk cümle “Kurumsal Tanıtım Filminizi izledim ve sizi aramak istedim.” şeklinde oluyor. Google ya da adwords reklamlar üzerinden de bu videolarınızın etkisini rakamsal olarak görebilirsiniz.

Martı Film olarak, firmanız ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun etkili bir Kurumsal Tanıtım Filmi yaptırmanın önemini biliyoruz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi  ile firmaların tüm araç gereç ve teknik altyapılarının en iyi şekilde tanıtılması amaçlanır. Fabrikanızı dijital dünyada, sosyal medya veya fuarlarda detaylı bir şekilde tanıtmanın en iyi yolu Fabrika Tanıtım Filmi  çekimi yaptırmaktır. Özellikle fuar organizasyonlarında firmaların en büyük sıkıntısı kendilerinin doğru tanıtımını tanıtamamaktır. Müthiş tasarımlı standların arasından, arka planda yansıtılan kötü bir tanıtım filmi, yapmış olduğunuz onca yatırımın bir anda boşa gitmesine sebep olmaktadır.

Özellikle ifade etmek gerekir ki; sarrafın tecrübesi mücevherin kıymetine kıymet katar. Bu yüzden klasik tanıtım filmleri izlemekten sıkıldığınızı biliyoruz. Sizlere insanların bir an bile gözlerini ayırmadan izleyebilecekleri bir yolculuk gerçekleştirmeniz fırsatını sunuyoruz. Unutmayın; biz, özgürce sunarız.