Beyda Gıda Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Firma Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 14 Gün
Tanıtım Filmi

Beyda Gıda Hakkında

Beyda Gıda, sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde 20.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Gıda sektöründe genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ve sektörün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Beyda Gıda 2016 yılı itibariyle ihracat hedeflerini büyütmüş 300’den fazla ürün ile 4 kıtada 50’yi aşkın ülkede yerini almıştır. Önceliğimiz kalite ve hizmetten ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti olup en iyi hizmeti sunmaktır.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.