Gencer Kasa Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 14 Gün

 

Projenin Diğer Çalışmaları

Tanıtım Filmi

Gencer Kasa

Gencer Otomotiv Karoser ve Beyaz Eşya San. Tic. Ltd. Şti. ulusal ve uluslararası şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda, globalleşen dünya ekonomisi ve ülkeler arası ticaret artışı sonucu 1992 tarihinde İstanbul/Maltepe’de küçük bir atölyede kamyon ve kamyonet kasası imalatı yapmak amacıyla Erdoğan GENÇER ve Ayhan GENÇER tarafından kurulmuş olup kısa zamanda yenilenen imalat faaliyet alanı ve hızlı gelişen ekip çalışması sonucu sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
Taleplere daha iyi cevap vermek adına İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000.m2 kapalı alan, 3.000 m2 açık alanı olan toplam 18.000 m2 fabrikamızı 2006 yılında faaliyete geçirdik. Siz değerli müşterilerimizin bugüne kadar verdiği destek ve karşılıklı güvene dayalı ticari ilişkilerimiz Gencer Otomotiv Karoser ve Beyaz Eşya San. Tic. Ltd. Şti. ‘ ni lider konuma taşımıştır.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.