Maripak Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Kapsamı: Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 15 Gün
Firma Web Sitesi
Projenin Diğer Çalışmaları

İspanyolca Altyazı

Fuar Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Maripak TMC PRO 44/58

Tanıtım Filmi

Akcam Hakkında

Temelleri 1972 yılında Kuledibi’nde atılan Akcam zamanla gelişen cam sektörüne uyum sağlamak ve makine gücünü etkin kullanmak adına 1995 yılında Çağlayan’a taşınmıştır.

2015 yılına kadar burada faaliyetini sürdüren firmamız, yetersiz imalat alanını genişletme, teknolojiyi verimli kullanma ve sektörel faaliyetlerin bütününe odaklanma hedefi ile İkitelli’de, 2500 metrekare cam işleme ve 500 metrekare metal işleme tesisi olmak üzere 3000 metrekarelik alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.