MV Mega Vizyon Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 14 Gün

 

Projenin Diğer Çalışmaları

Tanıtım Filmi

MV Mega Vizyon Hakkında

MV MEGA İÇ VE DIŞ TİC. AŞ fırması  MEGAVİZYON İTH. İHR. LTD. ŞTİ kuruluşu olup MEGAVİZYON, 2001 yılında kurulmuştur. Türkiye geneline hizmet veren dağıtım kanalı, perakende sektöründe tecrübeli satış kadrosu, kendine ait 5000 m2 kapalı depolama alanı ve  merkez ofisi ile İstanbul Samandıra’ da faaliyet göstermektedir. ithal ettiği elekronik ürünlerle çeşitli  kategoride kendine ait JWIN, SKYPAL, OYUMCAK markalarıyla ve distirübütörlüğünü yaptığı PHILIPS ve CASIO markaları ile toplam 500 civarında ürün çeşidine sahiptir.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.