Ulus Elektronik Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Fabrika Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 15 Gün
Firma Web Sitesi
ulus-elektronik

Ulus Elektronik Hakkında

Şirketimiz müşteri odaklı, çağdaş yönetim tekniklerini etkinlikle kullanan profesyonel bu yönetim ekibine ve dünya ölçeğinde mükemmeli hedefleyen operasyonel süreçlere sahiptir. Ürün yelpazemiz her gün müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda artmaktadır.
Firmamız (KYS) ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve (ÇYS) ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi felsefesi ile mükemmelliğe yolculuk ilkesini benimseyerek günümüzün teknolojisi ile rekabet unsurları göz önüne alarak, müşteri isteklerine cevap vermek için kalifiye eleman, kaliteli malzeme, uygun makine ve tezgahlarla çalışmak zorunda olduğundan bu şartlara uygun eleman istihdam etmektedir.
Bu doğrultuda firmamız kendini devamlı yenilemektedir. Şu an firmamız müşterilerimizin her isteğine cevap verebilecek durumdadır.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.