Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım Filmi bir şirketin, firmanın, projenin, kurumun ya da işletmenin bir ürünün sinematografik öğelerin yardımıyla anlatıldığı video çözümleridir.

Tanıtım Filmi Neden Önemli?

Tüm prodüksiyonlarımızda son model sinema kameraları ve profesyonel ekipmanları tercih etmekteyiz. Bunun yanı sıra projeye göre çekim sırasında ışık ekipmanı, lensler, Jimmy Jip, tripot, mikrofon, steadycam, kamera slider ve ray sistemi de kullanılmaktadır.
Çok büyük fabrikalarda hareketli görüntüler için Jimmy Jip, takip gereken çekimlerde Zyun Crane 2, ayrıca havadan video çekimlerinde Drone’lar gibi profesyonel çekim ekipmanları tecrübeli operatörler tarafından kullanılmaktadır.

Firmaların görüntü diliyle gerek Web sitelerinde gerekse Sosyal Medya hesaplarında kullanılan vazgeçilmez bir reklam aracıdır. Gelişen ve dijitalleşen dünyada firmaların internet dünyasındaki en büyük reklam aracı olmakla birlikte kurumsal olsun ya da olmasın her şirketin olmazsa olmaz ihtiyacı konumundadır.

Dijital dünyada kendini ve işini en iyi anlatan firmalar, en güvenilir firmalardır. Bu noktada sizlerden gelen bir telefonla projenize odaklanıyoruz. Sonrasında çekim sürecimiz başlıyor. Ne istediğinizi tam olarak anlamak işimizin en büyük kısmı. Bu yüzden klasik videoları izlemekten sıkıldığınızı biliyoruz. Sizlere insanların bir an bile gözlerini ayırmadan izleyebilecekleri bir proje sunuyoruz.

Fiyatları Nedir?

Tanıtım Film ÇekimiDrone ÇekimiKurumsal Video ÇekimiFabrika Video Çekimi ve Ürün Çekimi gibi başlıklar altında toplanan filmlerin hepsi aynı kategoride değerlendirilebilir. Ancak her bir film için ayrı ayrı fiyatlandırmalar mümkündür.

Martı Film olarak fiyat politikamızı “Ucuz” değil “Ekonomik” olarak tanımlıyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her türlü projeyi size sunabileceğimizden emin olun. Detaylı fiyatlarımız için “Teklif İste” butonunu kullanabilir çok kısa sürede Tanıtıcı Film Fiyatları Nedir? sorunuzun cevabını öğrenebilirsiniz.

Neden Tanıtım Filmi Çekimi?

En iyi video çözümüdür.

Rakiplerinizin önüne geçersiniz.

En doğru hedef kitlenize ulaşırsınız.

Fark yaratırsınız.

Güven verirsiniz.

Satışlarınızı artırırsınız.

Dünyaya açılırsınız.

İhtiyaç değil bir gerekliliktir.

Tanıtım Filmi
Hızlı Teklif Formu
Hızlı teklif formunu hemen doldurun, işletme veya ürününüz için en uygun tekliflere ücretsiz ulaşın.

Neden Martı Film?
Çünkü insanlar artık izlemeyi seviyor. Şirketinizi ya da ürününüzü anlatmanın en iyi yolu görsel öğelerin güçlü kullanımıyla olur. İşte Martı Film tam da bu anda size çözüm sağlıyor. Şimdiye kadar birçok firma için, Ürün Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi ve Online Video Prodüksiyonu konusunda müşterilerinin çözüm ortağı olduk. Martı Film Olarak;
  • Kısa ve Öz
  • Her Saniyesini izleten
  • Satışlarını Artıran
  • Şirketinizin Güvenini Artıran

videolar hazırlıyoruz.