Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım Filmi, Bir şirketin, firmanın, projenin, kurumun ya da İşletmenin bir ürünün sinematografik öğelerin yardımıyla anlatıldığı video çözümleridir.

Tanıtım Filmi Çekimi

Bir firmayı ya da bir ürünü anlatmanın en iyi yolu görsel etkiyle yani bizim için Tanıtım Çekimi ile olur. Bunun için Martı Film olarak “Neden Buna İhtiyacım Var?” diye sorulduğunda diyoruz ki;

Neden Tanıtım Filmi Çekimi?

En iyi video çözümüdür.

Rakiplerinizin önüne geçersiniz.

En doğru hedef kitlenize ulaşırsınız.

Fark yaratırsınız.

Güven verirsiniz.

Satışlarınızı artırırsınız.

Dünyaya açılırsınız.

İhtiyaç değil bir gerekliliktir.

Nasıl Çekilir?

Dijital dünyada kendini ve işini en iyi anlatan firmalar, en güvenilir firmalardır. Bu noktada sizlerden gelen bir telefonla projenize odaklanıyoruz. Sonrasında çekim sürecimiz başlıyor. Ne istediğinizi tam olarak anlamak işimizin en büyük kısmı. Bu yüzden klasik videoları izlemekten sıkıldığınızı biliyoruz. Sizlere insanların bir an bile gözlerini ayırmadan izleyebilecekleri bir proje sunuyoruz.

Fiyatları Nedir?

Tanıtım Filmi Çekimi, Drone ÇekimiKurumsal Video ÇekimiFabrika Video Çekimi ve Ürün Çekimi gibi başlıklar altında toplanan filmlerin hepsi aynı kategoride değerlendirilebilir. Ancak her bir film için ayrı ayrı fiyatlandırmalar mümkündür.

Martı Film olarak fiyat politikamızı “Ucuz” değil “Ekonomik” olarak tanımlıyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her türlü projeyi size sunabileceğimizden emin olun. Detaylı fiyatlarımız için “Teklif İste” butonunu kullanabilir çok kısa sürede Tanıtım Filmi Fiyatları Nedir? sorunuzun cevabını öğrenebilirsiniz.

Neden Önemli?

İster küçük bir işletme olun ister büyük iyi bir tanıtım filmi sayesinde Tanıtım Filmi sahibi olabilirsiniz. En büyük özelliği firmanızı Kurumsal dil ve göz ile anlatmasıdır. Bu yüzden gelişen ve dijitalleşen dünyada firmaların internet dünyasındaki en büyük reklam aracı olmakla birlikte kurumsal olsun ya da olmasın her şirketin olmazsa olmaz ihtiyacıdır.

Firmaların Olmazsa Olmazı

Firmaların görüntü diliyle gerek Web sitelerinde gerekse Sosyal Medya hesaplarında kullanılan vazgeçilmez bir reklam aracıdır. Gelişen ve dijitalleşen dünyada firmaların internet dünyasındaki en büyük reklam aracı olmakla birlikte kurumsal olsun ya da olmasın her şirketin olmazsa olmaz ihtiyacı konumundadır.

Örnek Projelerimiz

Neden Martı Film?

Çünkü insanlar artık izlemeyi seviyor. Şirketinizi ya da ürününüzü anlatmanın en iyi yolu görsel öğelerin güçlü kullanımıyla olur. İşte Martı Film tam da bu anda size çözüm sağlıyor. Şimdiye kadar birçok firma için, Ürün Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi ve Online Video Prodüksiyonu konusunda müşterilerinin çözüm ortağı olduk. Martı Film Olarak;
  • Kısa ve Öz
  • Her Saniyesini izleten
  • Satışlarını Artıran
  • Şirketinizin Güvenini Artıran

videolar hazırlıyoruz.

Hızlı Teklif Formu

Hızlı teklif formunu hemen doldurun, işletme veya ürününüz için en uygun tekliflere ücretsiz ulaşın.