BBM Pano Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Firma Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 15 Gün
Firma Web Sitesi
Tanıtım Filmi

BBM Pano Hakkında

BBM PANO, Sektörümüzde edinilmiş 20 yıla yakın tecrübe ile kurulmuş olup, edindiği tecrübeleri siz değerli müşteriler ile paylaşmak üzere yola çıkmıştır. Kurulduğu ilk andan itibaren, Doğru mühendislik /   Kaliteli hizmet / Zamanında teslimat ve benzeri konularda istikrarı hedeflemiştir.

Bu ilkelere verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Alçak Gerilim Pano sektöründe tanınmış ve önemli projeleri başarı ile tamamlamıştır. BBM PANO, Uluslararası yapıya sahip, ABB Artu Pano Partnerliği ve EAE Panel Master ve E-Kabin serisi ürünlerin partnerliğini alarak gerek kaliteli ürün gerek uluslararası vizyona sahip olmuştur.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.