Ünivermak Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Proje Türü: Firma Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Proje Süresi: 15 Gün
Firma Web Sitesi
ünivermak

Ünivermak Makine & Mühendislik Hakkında

1995 Yılında temelleri ÇAKAR ELEKTRİK OTOMASYON firması ile atılan ÜNİVERMAK MAKİNE VE MÜHENDİSLİK geri dönüşüm projeleri üzerine hizmet vermek amacıyla 2013 yılında İstanbul İkitelli O.S.B’de kurulmuştur. Kurucu heyetinin tamamı mühendislerden oluşan firmamızın vizyonu da buna göre belirlenmiş ve kuruluş amacı itibariyle “projelendirme çalışmaları”, “geri dönüşüm sistemleri” ve “atık su arıtma sistemleri” üzerine faaliyet göstermektedir.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.